У “Слузі народу” не розглядають варіанту перенесення місцевих виборів

238

За словами, Олександра Качури, щоб перенести вибори необхідно внести зміни в законодавство

У фракції “Слуга народу” не розглядає варіанту перенесення місцевих виборів в Україні. Про це розповів заступник голови комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, народний депутат Олександр Качура, передає кореспондент РБК-Україна.

При цьому він додав, що багато експертів, і члени інших фракцій повідомляли про те, що місцевих виборів вже не буде.

“Перше і основне питання – чи будуть вибори? Вже багато написали, і експерти, і представники інших фракцій про те, що місцевих виборів не буде і вони будуть перенесені. Є рівно дві підстави для того, щоб скасувати вибори або відкласти їх, як це було в інших країнах”, – заявив Качура.

Нардеп підкреслив, одним з варіантів – змінити законодавство, так як дата проведення виборів чітко визначена в Конституції. При цьому, народним депутатам доведеться провести два читання змін в основний закон і отримати висновок Конституційного суду.

“Другий варіант – запровадження надзвичайного стану. Ви бачите, що й під час пандемії не вводилося ПП, хоча я був лобістом введення НС на короткий термін. Це б дало можливість, контролювати все, що відбувається. Але була введена надзвичайна ситуація. Тобто я не розглядаю варіантів, ні одного, ні другого варіанту, щоб місцеві вибори були відкладені”, – зазначив Качура.

Він також додав, що можливо місцеві вибори стануть першими, коли кандидати не будуть проводити повноцінних зустрічей з виборцями.

“Можливо, треба готуватися до того, що ці вибори будуть першими виборами, коли не буде таких повноцінних зустрічей з кандидатами, в дворах, на масових зборах. Це у випадку, якщо пандемія коронавіруса буде ще далі розповсюджуватися по Україні”, – додав він.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...