Офіс генпрокурора прокоментував заяви колишнього ватажка терористів «ДНР» Гіркіна

Офіс генерального прокурора долучить до матеріалів розслідування злочинів на Донбасі заяви колишнього ватажка терористів «ДНР» Ігоря Гіркіна в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

Про це повідомляє УП.

«Використання органами прокуратури і попереднього розслідування інформації з інтерв’ю підозрюваних і обвинувачених осіб досить поширена світова практика. Такі інтерв’ю цінні додатковими фактажем, деталями», – повідомив заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов.

За словами Мамедова, слідчі детально проаналізують конкретні факти вчинення Гіркіним особливо тяжких злочинів, озвучені ним же самим в майже 4-годинному інтерв’ю. Представник Офісу генпрокурора не виключив, що заяви Гіркіна поповнять матеріали розслідувань про військові злочини РФ і злочинах проти людства. Йдеться про відомості про контроль бойовиків і постачання Росією зброї на Донбас.

Журналіст Дмитро Гордон заявив, що його інтерв’ю з Наталією Поклонською і Ігорем Гіркіним були зроблені «в співдружності з українськими спецслужбами», і матеріали вже знаходяться в Гаазі.

«Тепер для розуміючих і для розумних говорю офіційно: інтерв’ю з Наталією Поклонською і Ігорем Гіркіним були зроблені мною в співдружності з українськими спецслужбами. Ці інтерв’ю ніколи до цього не робив ніхто, і ніколи ніхто в Україні не опитував ані Наталію Поклонську, ані Ігоря Гіркіна щодо зради і злочинів, які були скоєні за участю цих людей на території України … Сьогодні флешки з матеріалами цих інтерв’ю знаходяться в Гаазі і ці показання Поклонської і Гіркіна стануть одними з основних свідків на процесі в Гаазі у справі про анексію Криму і розв’язання кривавої бійні на Донбасі», – сказав Гордон в офіційній заяві, опублікованій на своєму YouTube-каналі.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...