Волинська, Миколаївська та Рівненська області відклали послаблення карантину

0 83

Через складну епідемічну ситуацію другий етап ослаблення карантину відклали у Миколаївській, Рівненській і Волинській областях.

Про це повідомляють пресслужби місцевих ОДА.

Так, заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтля заявив, що наразі область не відповідає одному з критеріїв послаблення карантину.

“На жаль, за інформацією, опублікованою на сайті МОЗ, Миколаївська область не підпадає під один із цих критеріїв, тому послабити протиепідемічні заходи цього тижня ми не можемо”, – зазначив він і закликав місцеву владу використати найближчий тиждень для підготовки до відкриття дитячих садків і запуску перевезень.

Заступник голови Волинської ОДА Тетяна Щербак зазначила, в регіоні перевищено показник захворюваності на 100 тис. населення.

“На сьогодні у Волинській області, на жаль, невтішні показники. Інцидентність в області становить 15,3 на 100 000. Цей показник має бути менше 12-ти. Оскільки один з необхідних факторів перевищує норму, то ми не маємо права приймати рішення з ослаблення протиепідемічних заходів”, – зазначила вона.

Рівненська область також  не буде послаблювати карантин. Так, на сьогоднішньому брифінгу заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та головний санітарний лікар області Роман Сафонов уточнили, що для переходу до наступного етапу ослаблення карантину в Рівненській області протягом 7 днів має бути не більше 138 заражень, або щодобово до 20-ти нових заражень.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...