Збанкрутувала одна з найбільших світових компаній з оренди автомобілів

284

Одна з найбільших світових компаній з оренди автомобілів Hertz на тлі незадовільної економічної ситуації через пандемію коронавірусу подала до суду заяву про банкрутство.

Про це повідомляє CNN.

«Hertz Global Holdings сьогодні оголосила, що разом з деякими своїми дочірніми компаніями в США та Канаді подала добровільне клопотання про реорганізацію згідно з главою 11 Кодексу про банкрутство до суду у справах про банкрутство в окрузі Делавер (США)», – йдеться у заяві компанії.

У компанії назвали вплив пандемії коронавірусу на подорожі й попит на прокатні автівки занадто різким, що зі свого боку призвело до зниження прибутку. При цьому наголошується, що Hertz продовжуватиме працювати для клієнтів, а заява про банкрутство дозволить їй реструктуризувати борги.

Клопотання подали Hertz Global Holdings і кілька її дочірніх компаній в США і Канаді. Заява про банкрутство не включає операції в Австралії, Європі та Новій Зеландії. Через пандемію коронавірусу акції компанії впали більш ніж на 80%.

На час розгляду справи в суді Hertz продовжить обслуговувати клієнтів. На підтримку поточної діяльності у компанії є один мільярд доларів готівкою.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...