36 найбідніших країн подали заявки на списання боргів

98

«Велика двадцятка» повідомила, що 36 із 77 країн, які мають право на отримання допомоги, звернулись із проханням тимчасово зупинити виплати за борговими зобов’язаннями через коронавірусну кризу.

Про це повідомляє Reuters.

В своїй заяві секретаріат G20 Саудівської Аравії заявив, що схвалена у квітні ініціатива щодо полегшення тягаря заборгованості зможе забезпечити негайну ліквідність розмірі $14 млрд.

Як повідомляє DW, приватні кредитори погодилися цього року надати канікули для виплати боргів. Згідно з пропозицією Інституту міжнародних фінансів, приватні кредитори розглядатимуть кожен випадок щодо кожної країни окремо. Кредитори відмовилися від напрацювання єдиного підходу для усіх країн, бо, на їхню думку, це «практично неможливо».

Пропозиція країн G20 та кредиторів діятиме лише до кінця 2020 року. Її може бути недостатньо, якщо найближчими місяцями науковці не розроблять вакцину проти коронавірусу.

До цього країни G20 закликали кредиторів приватного сектора розробити план з полегшення боргових зобов’язань для 77 найбідніших країн світу

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...