У ЗСУ зареєстровано ще 10 випадків захворювання на COVID-19

1 530

У Збройних силах України за минулу добу зареєстровано 10 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Про це інформує Командування медичних сил ЗСУ.

“Станом на 10:00 2 червня у Збройних Силах України хворіють 124 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що всього за час пандемії одужало – 115 осіб, летальних випадків – 4.

На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебувають 448 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби – 137 осіб.

“За минулу добу зареєстровано десять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19”,- зазначається у повідомленні.

Окрім того, у закладах охорони здоров’я перебувають дві особи (Рівненський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець та Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 1 працівник ЗС України).

Вказується, що стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

“Вісім осіб (Київська область – 2 військовослужбовці, Рівненська – 4 військовослужбовці та 1 працівник ЗС України, Закарпатська область – 1 військовослужбовець) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання”, – йдеться у повідомленні.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...