З 9 червня розпочнеться доставляння засобів захисту до ОДА, а звідти – до пунктів проведення ЗНО

125

У Міністерстві освіти і науки заявили, що пункти проведення ЗНО забезпечать усіма необхідними засобами захисту. Йдеться про медичні маски, безконтактні термометри та дезінфекційні засоби.

Про це т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла під час години запитань до уряду у Верховній раді.

“Нам вдалося залучити партнерів і створити безпечні та комфортні умови для проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Уже з наступного тижня розпочнеться доставка засобів захисту в регіони”, – анонсувала урядовець.

Так, пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування забезпечать:

  • медичними масками для учасників, інструкторів та медиків,
  • безконтактними термометрами (пірометрами),
  • дезінфікуючими засобами для рук,
  • дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь,
  • ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

У МОН поінформували, що з 9 червня розпочнеться доставлення засобів захисту до обласних державних адміністрацій, а звідти – до пунктів проведення тестування та іспитів. До дня проведення першого ЗНО, 25 червня, засоби захисту будуть у місцях проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.

Так, перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб виміряють температуру та оцінять наявність респіраторних хвороб. До тестування допускатимуть осіб з температурою нижче 37,2, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...