На тлі протестів у США рейтинги Байдена підвищилися в порівнянні з Трампом

4 614

У США переважна кількість виборців, згідно з новим опитуванням, вважає, що ситуація в країні вийшла з-під контролю, а ексвіцепрезидента США Джо Байдена є тим, хто може це виправити.

Про це повідомляє Forbes.

Опитування тисячі зареєстрованих виборців, проведене Wall Street Journal і NBC News, показав, що 80% виборців вважають, що країна «вийшла з-під контролю». Водночас 15% кажуть, що все «під контролем».

Джо Байден випереджає Дональда Трампа на 7 балів, де у першого 49%, а у другого – 42%. Демократи контролюють Конгрес із розривом в 11 пунктів: 51% проти 40%.

Байдена вважають більш компетентним й ефективним, а також схильним до змін і до «подолання тупикової ситуації у Вашингтоні та досягнення мети».

Байден випереджає Трампа зі значним відривом і в таких питаннях, як розв’язання проблем афроамериканців, латиноамериканців, питань охорони здоров’я та об’єднання країни. У цих питаннях Байден лідирує з відривом у два до одного.

Опитування проводилося американськими виданнями на тлі пандемії і масових протестів через вбивства 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...