Журналісти з’ясували, що Офіс Президента допоміг екс-регіоналам розвалювати “Конярство України”

5 833

Євген Веретюк, колишній помічник Азарова, 14 липня був призначений в.о.  директора ДП “Конярство України” наказом Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігоря Петрашко.  Це кадрове рішення було ухвалене за вказівкою глави Офісу Президента Андрія Єрмака, стверджується в розслідуванні газети “Правдошукач”.


За даними журналістів, Євген Веретюк пов’язаний з Костянтином Згарою.  Його представляли на підприємстві разом з новим-старим заступником Катериною Рожкової, яка працювала на цій посаді при Згарі і залишається його людиною.
Державне підприємство “Конярство України” володіє 43 тис. га землі і 15-ма філіями, при цьому за останній рік зазнала збитків в сумі 250 млн. грн., йдеться в розслідуванні. 

Громадськість б’є на сполох: кваліфікованих співробітників звільняють або змушують звільнитися, відправляють коней на бійню цілими поголів’ями.  Проводиться політика знищення кінних заводів і конярства в цілому заради продажу землі держпідприємства.  


Наприклад, для рейдерів є ласими шматками 30 га території Племконецентру в Броварах під Києвом і Одеський іподром, 29 га в центрі міста.
“Правдошукач” стверджує, що держпідприємство занепадає, обплутане схемами конюха екс-президента Януковича, власника кінного заводу “Міленіум” Костянтина Згари і власника агрохолдингу “Деметра” Геннадія Сидоренко, якого в ЗМІ називають рейдером.  


Зокрема, структури Сидоренко і Згари без дозволу проводять сільськогосподарські роботи на землях підприємства, ні з ким не погоджуючи ціни на посіви.

“Як Згара, так і Сидоренко вирішують свої питання через голову комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольского, до якого прислухаються в Офісі Президента і профільному міністерстві” – йдеться в розслідуванні.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...