Нова функція Microsoft Teams: «Walkie-Talkie»

1 509

Цієї весни застосунок Microsoft Teams отримав цілу низку персональних функцій, що доступні для всіх платформ та користувачів. Але тепер, залишатися на зв’язку з колегами стане набагато простіше завдяки використанню нової функціональності Microsoft Teams. Скоро співробітники будь-якої команди, яка користується відповідним програмним забезпеченням, зможуть в режимі реального часу обмінюватися голосовими повідомленнями на кшталт старих «Walkie-Talkie», пише Pingvin.pro.

Судячи з посту, опублікованому на сайті Microsoft 365 Roadmap, нова функція буде доступна в усьому світі вже цього вересня. Вперше про неї заговорили на форумі Microsoft Teams User Feedback Forum в листопаді 2020 року. Щойно вона стане активною, будь-який учасник Microsoft Teams зможе перетворити свій смартфон або навіть планшет на рацію, що передає репліки по мобільній мережі або через Wi-Fi.

За словами представника Microsoft, це дозволить деяким співробітникам, які щодня носять з собою безліч пристроїв та інструментів, налагодити безпечний канал зв’язку без збільшення ваги обладнання. На відміну від аналогових рацій, користувач, у більшості випадків, не стане об’єктом випадкового або навмисного прослуховування. Раніше фрагменти «аналогових» розмов випадково міг зловити будь-який радіолюбитель.

Ця функція буде зручною для захищених польових смартфонів з програмованими фізичними клавішами. В деяких випадках працівникам не знадобиться навіть розблоковувати пристрій для того, щоб вступити в розмову. Крім того, передбачена підтримка багатьох спеціальних професійних гарнітур.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...