УНСО закликає до знищення російського анклаву в Придністров’ї

1 655

Безпека України та вільної Європи напряму залежить від того, як швидко буде ліквідовано російський плацдарм у т.зв. ПМР – окупованому російськими військами Придністров’ї. Про необхідність об’єднання зусиль громадянського суспільства, влади України та Молдови, йшлося у безпековій резолюції, ухваленій 18 вересня в Києві на з’їзді (Великому Колі) УНСО.


Три сотні делегатів з усієї України зібралися в Києві в Будинку Профспілок на з’їзді, з метою ухвалення організаційних та програмних документів. Серед присутніх були як ветерани організації, так і патріотична молодь, яка поповнює лави націоналістів. Більшість – учасники російсько-української війни. З вітальним словом до учасників звернувся гість заходу, бранець Кремля і великий українець кримсько-татарської національності Едем Бекіров. Він закликав не зупинятися в протидії російським окупантам до повного знищення загрози з боку Москви для всіх вільних народів світу.


Вітання учасникам заходу передали Голова партії Правий Сектор Андрій Тарасенко та Провідник Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош.

Микола Карпюк, один з лідерів та засновників УНСО , звернувся до присутніх з чіткими пропозиціями: об’єднати зусилля на найбільш гострих ділянках для протидії російській агресії та виявляти й знешкоджувати зрадників і агентів ворога всередині країни.

Він же ж і закликав до ухвалення Резолюції Великого Кола УНСО Стосовно Національної безпеки України, в якій, зокрема, сказано:

“Ще у 1992 році УНСО розуміла загрозу контролю Кремлем Придністров’я. А тому наші загони прийняли безпосередню участь у цій війні. У результаті Організація досягла можливості вагомого впливу на політику влади у цьому регіоні, суттєво зміцнивши роль українських політичних сил ПМР. Однак, подальша бездіяльність офіційного Києва, призвела до його втрати. І в кінці 90-их Кремль цілковито заволодів цією територією.Російські війська в так званій “ПМР”, це не миротворці, а путінський окупаційний корпус на території незалежної Молдови. “ПМР” давно і остаточно перетворилося на плацдарм російської агресії в регіоні, який становить загрозу національній безпеці України, Молдови та всієї Європейської спільноти.Влада “ПМР”, як аналогічні російські анклави ЛНР-ДНР, проводить політику примусової денаціоналізації та русифікації місцевого населення, тотально ігнорують його громадянські та соціальні права. Влада “ПМР”, як аналогічні російські анклави ЛНР-ДНР, проводить політику примусової денаціоналізації та русифікації місцевого населення, тотально ігнорують його громадянські та соціальні права”.

Резолюцію було ухвалено одностайно.


По завершенню заходу учасники пройшли маршем до місця загибелі під час Революції Гідності свого побратима, унсовця Михайла Жизневського та вшанували пам’ять всіх загиблих в тих подіях на Алеї Небесної Сотні.


Довідка. УНСО – Українська Народна Самооборона, організація, яка веде свою історію з 1990 року та відіграла важливу роль в більшості революційних подій в Україні. Діяльність УНА-УНСО заборонена на території Російської Федерації.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...