У Німеччині заявили про епідемію нещеплених: яка ситуація із захворюваністю в країні

357

Міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Спан заявив, що країна переживає масову пандемію нещеплених. Декілька німецьких клінік забили на сполох через збільшення кількості пацієнтів із коронавірусом.

За словами міністра, якби більше людей вакцинувалося, у відділеннях інтенсивної терапії було б менше пацієнтів із COVID-19, передає The Guardian. Він наголосив, що пандемія ще далека від завершення.

У середу, 3 листопада, у Німеччині повідомили про 2220 пацієнтів, які перебувають у тяжкому стані в лікарнях. Це найвищий показник із початку червня. За минулий тиждень у країні від ускладнень померло 666 людей. Водночас кількість загиблих зростає менш різко, ніж під час попередніх трьох хвиль коронавірусу в Німеччині.

“Четверта хвиля розвивається саме так, як ми побоювалися, тому що вакцину отримало мало людей”, – Вілер.

Відсоток повністю вакцинованого населення фактично не змінився за останній місяць та становить 66%. До того ж у країні не введено обов’язкової вакцинації для деяких професій.

Раніше надзвичайний стан у Німеччині, введений у зв’язку з пандемією коронавірусу, завершиться 25 листопада. Він діяв майже 19 місяців – із 28 березня 2020 року.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...