Ще один центр вакцинації проти COVID-19 запрацює у Києві з 15 листопада

211

З 15 листопада у київському готелі «Національний» запрацює центр вакцинації проти коронавірусу. Це вже 63 такий центр у столиці.

Про це повідомляють Верховна Рада та Міністерство охорони здоров’я.

Готель розташовується на вулиці Липській 5 — неподалік Мар’їнського парку та Верховної Ради.

Центр працюватиме за таким графіком:

  • понеділок, вівторок, четвер-неділя — з 9:00 до 16:00, перерва з 13:00 до 13:30;
  • середа — з 14:00 до 20:00, перерва з 17:00 до 17:30.

Щеплення робитимуть усіма наявними в Україні вакцинами, наразі це Pfizer, Moderna, AstraZeneca та CoronaVac. Записатися на вакцинацію можна через сервіс Helsi.

Зробити щеплення у центрі можуть всі охочі від 18 років, а також діти від 12 років за наявності усіх рутинних вакцинацій.

Декларація з сімейним лікарем для щеплення не обов’язкова. Але її наявність прискорить процес внесення даних про вакцинацію до електронної системи охорони здоров’я. Якщо ви не маєте декларації, достатньо мати з собою паспорт та ІПН.

Наразі в Києві вже працюють 62 центри вакцинації — тиждень тому центр щеплень відкрили у Патріаршому соборі УГКЦ.

Крім того, у столиці працюють 135 пунктів щеплень, які відкрили на базі різних лікарень. Знайти їхні адреси та графік роботи можна на сайті МОЗ.

За весь час масової вакцинації саме у Києві зробили найбільше щеплень — 2,6 мільйона. Оскільки столиця перебуває у червоній «зоні» карантину, у місті запровадили жорсткі обмеження. Натомість для вакцинованих є певні бонуси, наприклад, вони можуть користуватися громадським транспортом (навіть після першого щеплення). А повністю вакциновані можуть відвідувати заклади харчування та масові заходи.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...