Джонсон застеріг РФ від “воєнного авантюризму” щодо України: це було б трагічною помилкою

126

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що вторгнення Російської Федерації Росії в Україну стало б першою “трагічною помилкою”. Він застеріг РФ від “воєнного авантюризму”.

Про це він сказав на зустрічі з парламентським комітетом 1922 року. Вона відбулася у середу, 16 листопада, передає The Guardian.

Так, політик запитав, що країні потрібно зробити, щоб захистити Польщу та Україну від Росії. Джонсон відповів, що це різні випадки.

“Польща має гарантію безпеки від НАТО, а Україна цього не має. Але важливо, щоб всі сторони розуміли ціну прорахунку на кордоні”, – зазначив він.

За словами британського прем’єра, було б дуже “трагічною помилкою” з боку Кремля думати, що за допомогою свого “військового авантюризму” вона зможе чогось досягти.

Зі свого боку, депутат від консервативної партії Тобіас Елвуд висловив переконання, що Росія зможе зрозуміти це тільки в тому випадку, “якщо зараз Британія буде відвертою”.

Джонсон наголосив, що Британія підтримує українську державу в її протистоянні з країною-агресором Росією, адже віддана демократичним цінностям і суверенітету.

Крім цього, він заявив, що Європі доведеться нарешті зробити вибір між газом із РФ та захистом України.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...