Двох місіонерів з числа викрадених на Гаїті звільнили

102

Поки що імена звільнених місіонерів не розголошують.

Двох людей із групи з 17 місіонерів із США та Канади, викрадених озброєною бандою на Гаїті у жовтні, звільнили, передає Christian Aid Ministries.

“Нам стало відомо, що двох заручників на Гаїті було звільнено. Слава Богу за це! Може бути надана лише обмежена інформація, але ми можемо повідомити, що два звільнені заручники перебувають у безпеці, у хорошому настрої і про них піклуються”, – сказано в повідомленні американської організації.

Поки що імена звільнених місіонерів не розголошують. Також невідомі причини їхнього звільнення, звідки вони або їхнє поточне місце знаходження.

“Ми просимо, щоб ті, хто має більш конкретну інформацію про звільнення, а також причетних до цього осіб, зберегли цю інформацію (…) Наші серця з п’ятнадцятьма людьми, які все ще перебувають на ув’язненні”, – пишуть у Christian Aid Ministries.Читайте також: Після вбивства президента Гаїті США направлять в країну морських піхотинців для захисту свого посольства

16 жовтня 17 місіонерів із США та члени їхніх сімей були захоплені бандитами під час поїздки автобусом до аеропорту. Разом із американцями викрадачі відвезли і місцевих мешканців.

Серед викрадених є діти. Представник адміністрації США заявив, що Білому дому відомо і те, що сталося. Він сказав, що благополуччя та безпека американських громадян є пріоритетним для Держдепартаменту, але відмовився повідомити подробиці.

Нагадаємо, 7 липня під час нападу злочинців, які пробралися до будинку, загинув президент Гаїті Жовенель Моїз. Перша леді також отримала вогнепальне поранення. Деякі ЗМІ повідомляли, що вона померла за кілька годин після чоловіка.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...