Білорусь та Росія планують провести військові навчання на кордоні з Україною

150

Міністр оборони Республіки Білорусь Віктор Хренін заявив, що Білорусь планує спільні з Росією навчання щодо прикриття південних кордонів країни.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Білорусі.

Південні рубежі Білорусі — кордон з Україною. За словами Хреніна, наразі всі війська перебувають у пунктах постійної дислокації, а з 1 грудня почнуть активно займатися бойовою підготовкою.

«Ми плануємо проведення навчань спільно з нашими колегами, основним стратегічним союзником – Російською Федерацією. Ми бачимо, як навколо наших держкордонів утворюються угруповання військ як на західному, так і на південному напрямках. Активно мілітаризуються країни-сусіди, і це не може нас не турбувати, тому ми змушені планувати заходи у відповідь», — заявив Хренін.

Також міністр оборони Білорусі зазначив, що найближчим часом Білорусь та Росія не планують проводити масштабні навчання Захід та Щит Союзу.

З 10 по 16 вересня проводилися спільні білорусько-російські військові навчання Захід-2021 на території Білорусі та Росії на тлі загострення відносин двох режимів із країнами Заходу. Тоді в Міноборони РФ заявили, що в навчаннях брали участь 200 тисяч військових, 80 літаків та гелікоптерів, близько 760 одиниць бойової техніки та близько 15 кораблів.

9 вересня Лукашенко зустрівся з Путіним у Москві. Сторони домовилися про закупівлю у Росії зброї на понад мільярд доларів. У Кремлі теоретично не виключають політичної інтеграції двох країн.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...