Роздуте обличчя та дивний погляд: путіна знову запідозрили у приховуванні хвороби фотошопом

У мережі знову заговорили про хвороби президента рф володимира путіна. Багато коментаторів звернули увагу на його “розпухлий” вигляд та неприродні рухи. А оператора Кремля вкотре запідозрили в монтажі та фотошопі.

Про це написало британське видання The Sun. За його інформацією, шквал коментарів в Інтернеті зібрало відео зустрічі очільника росії з міністрами.

Так найбільше глядачів здивував вигляд путіна. Багато осіб звернули увагу на надто розпухле обличчя президента рф. Воно непропорційно виглядало у порівнянні з його тілом. З’явилася підозра, що це черговий монтаж, коли до тіла дублера була “приставлена” голова путіна.

Про наявність двійників очільника Кремля говорять і наближені до нього олігархи, які через війну з Україною і західні санкції опинилися в скрутному становищі. Один з інсайдерів навіть анонімно сказав: “Один божевільний хлопець може перевернути світ з ніг на голову”.

Проте не лише це привернуло увагу глядачів. Ще з 9 травня йдуть розмови про те, що путін певно має тяжке захворювання. Він виглядає дуже слабким, має втомлений погляд і рухається досить дивно. Чутки підтвердив аудіозапис, яким анонімно поділився західний бізнесмен. На ньому його російський колега розкриває, що президент рф має рак крові, через що той не може адекватно мислити і приймати зважені рішення.

Також з інсайдерських джерел стало відомо, що нібито путін має кілька записів та фотографій з робочого місця, які викладають в мережу для імітації, що все в порядку. При цьому Кремль приховує справжній стан здоров’я російського правителя.

Проте слід зазначити, що жодних прямих підтверджень того, що путін має невиліковну хворобу – немає. Але підозри теж ніхто не спростовує. А велика кількість невдало змонтованих відео лише підсилюють чутки про критичний стан здоров’я лідера країни-агресора.

Раніше повідомлялось, що очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов солідарний із західними експертами, які підозрюють наявність тяжкої хвороби у путіна. Він підкріплює свою думку неадекватними рішеннями президентами рф і його зовнішнім виглядом.

Exit mobile version