Майже рік проект перебував у статусі бета-версії. Тепер Google оголосила про запуск платформи Hangouts Chat для усіх бажаючих. Ще минулого березня у 2017-му компанія оголосила про паралельний запуск Hangouts Chat в якості інструмента для корпоративних комунікацій та Hangouts Meet як інструмента для конференцій. Інструмент командного чату входить відтепер до пакету послуг G Suite. В цій сфері конкуренція є доволі високою: крім Slack, на корпоративні чати також «націлено» Workplace від Facebook, Cisco Spark та Microsoft Teams.
Як працює корпоративний месенджер від Google
Чат Hangouts має низку бесід, можливість пошуку та підтримку ботів, які допомагають автоматизувати завдання. Майданчики для віртуальних чатів можуть використовуватися для певних команд або проектів. Продукт інтегрується з ширшим набором інструментів G Suite — зокрема з календарем, Google Drive та сторонніми додатками. У минулому році під час початкового приватного розгортання чат Hangouts працював з 11 сторонними службами:
- Prosperworks,
- Box,
- Zendesk,
- Asana,
- Polly.ai,
- Freshdesk,
- Zapier,
- Zenefits,
- Xero,
- Smartsheets та Intuit.
Упродовж декількох місяців компанія Google запустила ряд додаткових інтеграцій, включаючи Salesforce, Trello, Wrike, Zoom.ai та UberConference. Незважаючи на те, що Google заохочує компанії створювати власні боти та створювати індивідуальні автоматизації, в Hangouts Chat також з’являються власні копії G Suite, в тому числі @Drive та @Meet, які допомагають організовувати зустрічі від вашого імені.
Щоб уникнути ряду електронних листів, що надсилаються між різними особами повторно, бот @Meet може, скажімо використовувати різні календарі, щоб визначити найкращий час для зустрічей чи перемовин. Додатково у жовтні 2017-го компанія презентувала спеціальний набір для відеоконференцій у форматі Hangouts. Він коштує $2 тис і містить сенсорний екран, спікерфон та камеру і Chromebox.
Раніше ми розповідали про те, що Google дасть змогу читати контент сайтів всередині листів із розсилками.
Джерело: na chasi