У 2018 році вже встигло вийти чимало хороших серіалів – тепер є що робити вечорами. Обирай сам: класичний детектив, інтерактивний серіал, де ти сам можеш вирішувати долю персонажа чи футуристична казка від Netflix, повідомляє Територія .
«Американська історія злочинів»
Сюжет базується на реальних подіях. Автор серіалу, Раян Мерфі, розповідає про гучні кримінальні справи зі світу моди й зірок. У другому сезоні показують історію вбивства Джанні Версаче: у 1997 році модельєра застрелили під власним будинком у Маямі-Біч. Злочинцем виявився серійний вбивця Ендрю К’юненен, але в справі залишилося багато заплутаних моментів. Перший сезон «Історії злочинів» отримав «Золотий глобус» як найкращий міні-серіал минулого року. Друга частина проекту вже набула гучного розголосу: сім’я Версаче вирішила бойкотувати прем’єру. За їхніми словами, зйомки не були узгоджені з ними, тож епізоди з Джанні Версаче варто сприймати як вигадку.
«Чорна блискавка»
Дев’ять років тому Джефферсон Пірс завершив кар’єру супергероя: це заважало стосункам у родині. Відпочинок «Блискавки» перериває банда «100», яка своєю активністю підвищує рівень злочинності та корупції в його районі.
Метрополісу потрібен герой, а нам – новий супергеройський серіал.
«По той бік»
Головний герой – Говард Сілк, типовий службовець агентства. Несподівано Говард дізнається, що його організація також виконує таємну функцію – підтримує зв’язок з паралельним виміром. Виявляється, між двома світами відбувається тісна взаємодія: ведуть навіть обмін ув’язненими, а в самого Сілка «на тому боці» є двійник, якого потрібно знайти.
«Алієніст»
«Алієністами» називали тих, хто допомагав боротися з відторгненням власної душі. Ураженими цією хворобою вважали юнаків, які займалися проституцією.
Події серіалу розгортаються в Нью-Йорку наприкінці 19 століття. Комісар поліції Теодор Рузвельт, перша в історії поліцейська Сара Говард, репортер колонки кримінальної хроніки Джон Мур і психолог Ласло Крайцлер розслідують убивства юнаків із секс-індустрії.
«Вейко»
Сюжет базується на реальних подіях. Міні-серіал про криваву операцію в центрі Маунт-Кармел, де в 1993 році забарикадувалися члени релігійної секти «Гілка Давидова». За 51 день від початку акції ФБР спробувало штурмувати будівлю, але в ній почалася пожежа. Як наслідок, загинуло 80 людей, серед яких було 25 дітей. Бюро прагнуло приховати свої помилки, допущені під час штурму. Це призвело до появи численних конспіративних теорій про те, що ж насправді сталося в стінах центру. Автори серіалу мали ексклюзивний доступ до матеріалів з цієї справи, тож отримаємо цікавий приклад кіноаналізу драматичних подій.
«Мозаїка»
Сюжет інтерактивного міні-серіалу Стівена Содерберґа розповідає про вбивство відомої дитячої письменниці Олівії Лейк. Проект є інтерактивним: за допомогою спеціальної мобільної програми можна самостійно вибирати шляхи розвитку сюжету, які приведуть до різних кінцівок історії для обраного персонажа.
«Примарна вежа»
Двоє фахівців з ФБР і ЦРУ об’єднують зусилля, щоб не допустити терористичної атаки 11 вересня з боку Аль-Каїди. Мартін Шмідт – аналітик з ЦРУ, який вважає за краще не ділитися інформацією, бо вважає себе найрозумнішим. Натомість Джон О’Нілл переконаний, що теракт уже планується, але численні подружки, від яких він приховує існування дружини й дітей, заважають повністю зануритися в розслідування.