ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Читання: “Побачили, що машини горять, але підійти було неможливо”: мешканці Одеси розповіли про наслідки ворожої атаки.
Поширити
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Шукати
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Підписатися на
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Дії ворога

“Побачили, що машини горять, але підійти було неможливо”: мешканці Одеси розповіли про наслідки ворожої атаки.

Кустова Анастасія
Кустова Анастасія Published 28.01.2025
Поширити
2 хв читати
Поширити

У ніч проти 28 січня російські війська атакували Одесу. Руйнувань зазнали житлові будинки, згоріли також легкові автомобілі, припарковані поблизу місць прильотів.

Одесити, розповідаючи про пережите, стверджують: було дуже страшно. Розповіді очевидців зібрали журналісти “Суспільне Одеса” та “Радіо Свобода”, передає OBOZ.UA.

Вранці у вівторок в Одесі триває ліквідація наслідків удару Росії по облцентру.

“Наші машини згоріли. У нашому будинку кілька вікон вилетіли. Посікло склінням. Слава богу, немає загиблих, це найголовніше, а те, що залізо згоріло… ну, це війна і ми переживемо, а “русскій мір” піде у певному напрямку”, – заявив журналістам власник одного зі згорілих легковиків Геннадій Куліков.

Одесити, що прокинулися від вибухів, бачили палаючі автомобілі, але нічим не могли зарадити.

“Коли була вибухова хвиля, то ми прокинулися і передусім витягнули дитину зі своєї кімнати у коридор. Дуже було чутно звук “Шахеда”. Дуже гучно. Побачили, що машини горять, але підійти до них неможливо було”, – розповіла сусідка Геннадія Алла.

Побували на місці атаки й кореспонденти “Радіо Свобода”.

Літня одеситка розповіла журналістам, що вибух був не один.

“Перший раз вийшла, потім наче стихло. Повернулася сюди, знову прилягла, а тоді як бахнуло!.. За якийсь час – знову. І ми всі забігли… Один розрив, другий, третій… Скло полетіло… Сиділи тремтіли там, у коридорчику маленькому. Це жахливо було”, – зазначила жінка.

Ще один місцевий житель, імені якого кореспонденти також не назвали, втратив унаслідок атаки своє авто.

“Моя автівка згоріла. У моєму домі повиносило всі вікна. Декілька жителів, моїх сусідів, отримали травми. Бабусі – садна, склом посікло. У нашій квартирі раму знесло”, – перерахував збитки чоловік.

Нагадаємо, у ніч проти 28 січня Росія атакувала Україну сотнею дронів. Сили ППО знищили 65 БпЛА, є руйнування у низці областей.

Зокрема, в Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено будинки, горіли авто. Постраждали четверо людей.

Також війська РФ вдарили “Шахедом” по деревообробному цеху в Харкові. Там спалахнула масштабна пожежа на площі близько 1,5 тис. кв. м.

Вас також зацікавить

РФ за тиждень запустила по Україні понад 1020 БпЛА та майже 1360 КАБів – Зеленський

У Кремлі кажуть, що Путін через Віткоффа передав Трампу «додаткову інформацію і сигнали»

Атака безпілотників на Одесу: зʼявилися нові світлини руйнувань

Росія за тиждень застосувала проти України 80 ракет і майже 870 ударних дронів

Армія РФ обстріляла Куп’янську громаду, загорілася багатоповерхівка

Кустова Анастасія 28.01.2025
Share this Article
Facebook Twitter Copy Link Print
Попередня стаття На Львівщині службова вівчарка допомогла поліції розкрити крадіжку сейфу
Наступна стаття Євросоюз хоче заборонити постачання в Росію приставок PlayStation і Xbox

Варто прочитати

Дії ворогаЗброя

РФ за тиждень запустила по Україні понад 1020 БпЛА та майже 1360 КАБів – Зеленський

Кустова Анастасія Кустова Анастасія 16.03.2025
Дії ворогаРосія

У Кремлі кажуть, що Путін через Віткоффа передав Трампу «додаткову інформацію і сигнали»

Кустова Анастасія Кустова Анастасія 14.03.2025
Дії ворогаПро Україну

Атака безпілотників на Одесу: зʼявилися нові світлини руйнувань

Кустова Анастасія Кустова Анастасія 11.03.2025
Попередня Наступна
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Підписатися на

© 2016-2022 – Дизайн “Голос-інфо”
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за умови посилання, для інтернет-видань – гіперпосилання на “Голос-інфо”.
Редакція не впливає на авторів та їх матеріали і не несе відповідальності за думку, яку вони висловлюють.

Removed from reading list

Undo
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?