Президент України Володимир Зеленський відзначає важливість посилення санкцій проти РФ та боротьби зі схемами обходу санкцій з огляду на російські атаки України, що не припиняються, передає “Інтерфакс-Україна”.
“Цієї ночі наші воїни ППО знищили 167 повітряних цілей, якими Росія атакувала Україну… Загалом було 183 ударних дрони та 11 ракет різних типів… І це лише одна ніч. За цей місяць Росія вже застосувала проти України близько 2800 ударних дронів, майже 3000 керованих авіаційних бомб і 140 ракет різних типів. Вже четвертий рік Москва це робить і постійно нарощує кількість ударів. Саме тому так важливо, щоб уже в найближчі тижні були ухвалені всі рішення, які посилять санкції проти Росії”, – написав Зеленський в Телеграм у неділю.
Він відзначив, що “потрібні прайс-кепи (граничні ціни – ІФ-У), які зупинять війну”, і що країни-партнери України, зокрема, країни “великої сімки” здатні забезпечити це. “Потрібні санкції проти російських банків і фінансового сектору, які будуть справді болючими. Потрібно боротися й зі схемами обходу санкцій. Америка, Європейський Союз, країни G7 можуть це забезпечити”, – додав Зеленський.