“НІЧНИКИ” США ДЛЯ НАШИХ ССО

Експорт цього обладнання регулюється Міністерством оборони США у відповідності з правилами міжнародної торгівлі ITAR. Відповідно до чого – поставка цього обладнання здійснювалась в рамках військової допомоги Уряду США для України в рамках протидії російської агресії.

Вони були розроблені компанією L-3. Унікальною особливістю GPNVG-18 є наявність чотирьох окреми підсилювача яскравості зображення або електроно-оптичних перетворювачів з чотирма окремими об’єктивами, згрупованими в панорамну орієнтацію. Завдяки чому оператор бачить поле зору у 97°. Це абсолютний прорив в технологіях для Сил спеціальних операцій.

Тактико-технічні характеристики приладу нічного бачення GPNVG-18

Виробник: L3 Warrior System Division

Вага: 765 г

Габарити: 143 x216 x95 мм

Час роботи: близько 30 годин

Водонепроникність: на глибині до 1 метра впродовж 2-х годин

Роздільна здатність: 64 ліній/мм

Збільшення: 1 кратність

Поле зору: 97°

За рахунок збільшення поля зору оператор має можливість більш оперативно реагувати на ситуацію довкола в темну пору доби.