На Донеччині стартував щорічний конкурс для дівчат з інвалідністю “Краса без обмежень”

У Краматорську розпочався щорічний відкритий конкурс для дівчат з інвалідністю “Краса без обмежень”, в якому беруть участь представниці з різних регіонів України.

Про це, з посиланням на прес-службу Донецької військово-цивільної облдержадміністрації, пише Укрінформ.

Відтак, з 12 листопада 2018 року у м. Краматорськ стартував щорічний відкритий конкурс для дівчат з інвалідністю “Краса без обмежень”. У конкурсі мають право брати участь дівчата віком від 18 до 35 років, що мають інвалідність і пересуваються на колісних кріслах.

Серед учасниць цьогорічного конкурсу красуні з Черкаської, Івано–Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Вінницької та Київської областей.

Головною метою конкурсу є залучення молоді з функціональними обмеженнями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих й ділових звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.

Конкурс проводиться в чотири етапи. Урочистий фінал конкурсу відбудеться 16 листопада.