На зміну буревію в Україну приходить похолодання із дощами та мокрим снігом

У вівторок, 12 березня, сила вітру в Україні поступово зменшуватиметься. Разом із цим синоптики прогнозують зниження температури повітря та очікують опади у вигляді дощів із мокрим снігом.

У західних, вдень і в північних областях очікується невеликий сніг з дощем, у південній частині, Донецькій, Луганській та Дніпропетровській областях помірний мокрий сніг та дощ, вдень у Криму та Приазов’ї значні опади; на решті території без істотних опадів, повідомляє Укргідрометеоцентр у Facebook.

Вітер в Україні очікується змінних напрямків, 7-12 м/с.

Температура повітря вдень +2…+7°, на Закарпатті до +10°. Вночі стовпчики опускатимуться до -3°.

У Києві суттєвих опадів не очікується. Попри ясний та сонячний ранок у столиці, протягом дня погода буде похмурою. Вдень очікується дрібний дощ. Температура повітря +4…+6°. Схід сонця у столиці відбувся о 06:21, а захід очікується о 17:55.