Екс-заступник голови СММ ОБСЄ заявив, що не вважає Росію агресором
Колишній перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг заявив, що не вважає Росію країною-агресором. “Ні, але я вважаю, що Росія, як і Україна, і ОРДЛО визнали...