Увага! У Києві закрили ст. м. «Олімпійська» та «Палац спорту»
Станцію метро “Олімпійська” в Києві закрили на вхід і вихід. Станція “Палац спорту” не працює на вихід, лише на пересадку. Про це повідомляє прес-служба КП “Київський метрополітен”. Працівники метрополітену пояснюють...