Окупанти атакували важливий енергооб’єкт Чернігівщини
Енергетики розпочнуть аварійно-відновлювальні роботи, щойно дозволятиме безпекова ситуація У ніч на 30 грудня російські загарбники знову обстрілювали Чернігівщину. Унаслідок атаки пошкоджено важливий енергооб’єкт у Чернігівському районі. Про це повідомляє «Главком»...