“Динамо” презентувало нову форму перед матчем за Суперкубок України
У конференц-залі НСК “Олімпійський” пройшла презентація нової ігрової форми київського “Динамо” у сезоні 2018/2019. Про це повідомляє прес-служба клубу. На поле НСК “Олімпійський” вийшли футболісти “Динамо” в двох комплектах нової форми. В рамках презентації взяли участь...