Залежатиме від епідемситуації, як студенти складатимуть сесію
Як студенти складатимуть сесію у вищих навчальних закладах, залежатиме від епідемситуації в тому чи іншому регіоні країни. Про це повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій. “В Україні від 22 травня до...