На антарктичній станції українець вчинив самогубство
У п’ятницю, 8 травня 2020 року, на антарктичній станції “Академік Вернадський” загинув кухар 25-ї Української антарктичної експедиції Василь Омелянович. Про це повідомив керівник Національного антарктичного наукового центру МОН Євген Дикий....