Кличко звинуватив уряд у запровадженні в Києві прямого президентського правління
Кабінет Міністрів зробив крок до двовладдя у Києві, а фактично – до прямого президентського правління, заявив мер міста Віталій Кличко. Він наголосив, що звільнити його можуть лише кияни. Київський міський...