З понеділка метро Києва починає відмовлятися від жетонів
З 15 липня на двох станціях столичного метрополітену не продаватимуть і не прийматимуть жетони. Про це повідомляє офіційна сторінка КП “Київський метрополітен” в Facebook. “Перші два вестибюлі станцій метрополітену починають працювати без жетонів: жетон...