За тиждень кияни зможуть дати відпочинок бойлерам, – Нафтогаз
НАК “Нафтогаз” заявляє, що підписав мирову угоду з КП “Київтеплоенерго”, тож приблизно за тиждень столичні мешканці отримають гарячу воду. Про це повідомляє прес-служба компанії у Twitter, пише ЕП. “Десь за тиждень...