Окупанти на Донбасі розмістили десятки “Градів” поза лініями відведення
СММ ОБСЄ зафіксувала на окупованій Луганщині десятки реактивних систем залпового вогню “Град”, які були розміщені з порушенням ліній відведення. Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. “10 серпня БПЛА СММ...