Доба в ОС: у відповідь на ворожі обстріли двох окупантів...
Протягом минулої доби, 22 січня, російські окупаційні війська чотири рази порушили режим припинення вогню. У відповідь на провокації противника підрозділи ОС застосовували чергові вогневі засоби. Про це повідомляє прес-служба штабу...