Минулої доби ворог тричі порушував режим тиші, та наражався на...
У суботу, 12 січня, російські окупаційні війська три рази порушили режим припинення вогню, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. Зокрема, противник відкривав вогонь з БМП-1 по позиціях Об’єднаних сил в районі селища Новотошківське, з гранатометів різних...