У перший день зими окупанти здійснили 7 обстрілів позицій ОС,...
Сьогодні, 1 грудня, російські окупаційні війська 7 разів порушили режим припинення вогню. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. У районі Павлополя і Лебединського загарбники обстрілювали українських військових з гранатометів та великокаліберних кулеметів. Крім того,...