Окупанти під Пісками застосували міномети, втрат немає
Російсько-окупаційні війська двічі відкривали вогонь по позиціях ЗСУ в районі населених пунктів Піски та Авдіївка. Про це під час брифінгу заявив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк. “Від початку поточної доби станом на 12.00...