Віда записав ще один ролик з гаслом “Слава Україні!” (відео)
У мережі з’явилося ще одне відео, на якому захисник збірної Хорватії Домагой Віда знову говорить лозунг “Слава Україні!”. Компанію Віді в ролику склав Івіца Оліч – екс-гравець збірної Хорватії, який зараз входить до тренерського штабу національної команди....