Миколаїв вперше з 2022 року з централізованим постачанням прісної води...
Вперше з 2022 року, коли російські окупанти підірвали ключовий магістральний водогін, Миколаїв отримав централізоване постачання прісної води, зекономлені при проектування цього об’єкту кошти у сумі понад 2,5 млрд грн будуть...