Рік тому відкриття першого в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins стало такою подією, що на це звернули увагу не лише ЗМІ та соціальні мережі, а навіть одне з найбільших у світі міжнародних агентств новин «Reuters». А 27 березня Cherry Twins задмухнув свою першу свічку на торті. І з цієї нагоди запросив на коктейль акторів, теле- і радіоведучих, акторів, режисерів, журналістів та блогерів. І в призначений час до будинку з непомітною вивіскою з’явилися гості.
Серед них було помічено акторів Дмитра Ступку та В’ячеслава Соломку, дизайнерів Сержа Смоліна та Сержа Пайє, діву Монро, блогера Артема Травкіна, письменника Антона Фрідлянда, співака Олександр Кривошапка, фотографа Вадима Яцуна, режисерів Сергія Гумана і Ярослава Губського, а також головного редактора Playboy Влада Іваненка.
Доки гості з коктейлями в руках неформально спілкувалися, атмосферу створював ді-джей – до речі, за правилами Cherry Twins гість, котрий хоче зберегти приватність, може скористатися напівмаскою чи вуалеткою, щоби приховати своє обличчя від камер відеоспостереження в лоббі готелю.
Також можна було вивчити вітрину з додатковими опціями готелю. Усе це можна лише придбати за вказаною ціною, ніякого прокату.
Коли ж гості вже встигли адаптуватися до місця (дехто з них підколював знайомих – мовляв, а ви що, тут уперше?), засновниця готелю Олена Соловйова розповіла про здобутки та творчі плани готелю. Вона стверджує, що одна з місій цього проекту – допомогти українським парам у втіленні сексуальних фантазій, навчити їх говорити одне з одним про свої бажання і вплинути на статистику зрад і розлучень в Україні. Щодо зрад питання спірне – адже ніхто не може простежити, чи не зрада відбувається в стінах готелю. (До слова, готельне правило про заборону надання та отримання платних сексуальних послуг у його стінах також невиконуване через ту ж розрекламовану анонімність.) А от щодо розлучень бодай приблизні цифри є. Олена Соловйова пишається тим, що з понад 3000 пар, котрі відвідали Cherry Twins за цей рік, близько 30 потім повернулися сказати, що після відвідування готелю забрали заяву про розлучення. Крім того, на базі готелю зручно займатися сексуальною просвітою, і тут часто проводяться різні тренінги та майстер-класи з провідними фахівцями в царині рольових ігор (практикум із жіночого домінування, майстер-клас про рольові ігри та комунікації партнерів, уроки шибарі як прелюдії тощо). Розцінки в готелі відповідають рівневі обслуговування: за 3 години (мінімальний час заселення) – 1500-2000 грн, за ніч із 21.00 до 9.00 – 6000 грн. За додаткову оплату в номері можуть з’явитися вино, вода, цукерки, лубриканти, контрацептиви, латексні простирадла, свічки. Просто повечеряти краще деінде – врешті-решт, клієнти ж сюди не їсти прийшли.
Психолог, сексолог і гештальт-терапевт Галина Єлізарова співпрацює з готелем у форматі майстер-класів, тому її також запросили на святкування в якості спеціальної гості. Вона розповіла про конфлікт між безпекою та новизною – «що більше безпеки, то менше збудження, на жаль. Тому готель призначений для того, аби перезавантажити стосунки».
Галина Єлізарова назвала цей готель «Діснейлендом для дорослих», і недарма. На гостей чекав спеціальний перфоманс: можна було не просто оглянути всі 7 номерів готелю – Будуар Королеви, Мавританський Гарем, Кімната допитів, Кімната тортур, Готика, Домінація і Шибарі (українською більш правильно «сібарі», але не сперечатимемося з готелем, тим більше він іменинник), а й побачити в цих декораціях театр рольових ігор. Щоправда, актори були нерухомі, як манекени, тому театром це можна було назвати лише з певною натяжкою. Але виглядало наочно, і фотографам сподобалося більше – набагато легше вибрати виграшний ракурс, ніж якби актори рухалися.
Олена Соловйова запевняє, що номери цілковито звукоізольовані, ще ніхто не скаржився. «Ніхто нічого не чує, не підглядає, камер у номерах нема, дівчаток за викликом теж нема, хлопчиків також, СБУ до нас не приходить, у номерах у нас стерильно, додаткових послуг не надаємо», – усміхається вона.
Спустившись донизу, гості перетворилися на глядачів шибарі-шоу у виконанні майстра шибарі Івана Грашина.
Принагідно він розповів про те, що таке шибарі та звідки воно взялося, поділився деякими нюансами і запропонував двом гостям спробувати це на собі просто зараз – мовляв, он яке у вас сторіз буде в інстаграмі. Проте навіть після його цікавої розповіді ніхто не зголосився.
Що ж, із Днем народження, Cherry Twins! Можливо, ми ще сюди завітаємо.