ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Читання: Генштаб: Росія обстріляла газовимірювальну станцію «Суджа», але звинуватила – ЗСУ
Поширити
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Шукати
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Підписатися на
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Росія

Генштаб: Росія обстріляла газовимірювальну станцію «Суджа», але звинуватила – ЗСУ

Кустова Анастасія
Кустова Анастасія Published 21.03.2025
Поширити
2 хв читати
Поширити

«Противник підсилив свій спланований деструктивний інформаційний вплив – обстріляв цей об’єкт з артилерії»

Російська Федерація нарощує дискредитаційну кампанію проти України. Так, ворог звинуватив українські Сили оборони в обстрілі газовимірювальної станції «Суджа». Як передає «Главком», про це повідомляють у Генеральному Штабі ЗСУ.

Там наголошують, що ці звинувачення безпідставні.

«Так, зазначена станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами. Зокрема, влітку минулого року вона піддалась бомбардуванню керованими авіабомбами, а три дні тому росіяни знову вдарили по ній КАБами. Вже сьогодні противник підсилив свій спланований деструктивний інформаційний вплив черговою провокацією – обстріляв цей об’єкт з артилерії», – йдеться у заяві.

У Генштабі додали, що раніше війська РФ використовували трубу магістрального газогону для прихованого переміщення своїх підрозділів.

«Росіяни продовжують продукувати численні фейки та прагнуть ввести в оману міжнародну спільноту. Просимо довіряти лише офіційним джерелам, перевіряти інформацію та не піддаватися маніпуляціям», – підсумували військові.

Нагадаємо, у ніч проти 21 березня мережею поширилась інформація та відповідні кадри сильної пожежі на газовимірювальній станції «Суджа».

Як інформує «Главком» з посиланням на соцмережі, уражено ГВС «Суджа», через яку проходив транзитний коридор постачання російського газу до Європи.

​Як відомо, газовимірювальна станція «Суджа» є ключовим пунктом у газотранспортній системі України, через який здійснювався транзит російського газу до Європи.

Нагадаємо, що з 07:00 1 січня 2025 року зупинено транспортування російського газу територією України. Тепер газотранспортна система України працює в режимі відсутності транзиту російського газу.

Вас також зацікавить

“Жигулі” замість броні: російська армія почала воювати в Україні майже без танків, як в часи Першої світової, – OSINT-аналітик

У Кремлі кажуть, що Путін через Віткоффа передав Трампу «додаткову інформацію і сигнали»

Трамп пригрозив Путіну санкціями і митами, закликаючи до переговорів з Україною

Лавров зробив антисемітську заяву про Зеленського. В МЗС хочуть реакції від Ізраїлю

В Естонії заявили про відсутність ознак підготовки РФ до перемир’я

Кустова Анастасія 21.03.2025
Share this Article
Facebook Twitter Copy Link Print
Попередня стаття Макрон: наступного четверга в Парижі ми проведемо саміт коаліції охочих у присутності президента Зеленського .
Leave a comment

Залишити відповідьСкасувати відповідь

Варто прочитати

На війніРосія

“Жигулі” замість броні: російська армія почала воювати в Україні майже без танків, як в часи Першої світової, – OSINT-аналітик

Кустова Анастасія Кустова Анастасія 17.03.2025
Дії ворогаРосія

У Кремлі кажуть, що Путін через Віткоффа передав Трампу «додаткову інформацію і сигнали»

Кустова Анастасія Кустова Анастасія 14.03.2025
Інтерв'юВ світіПро УкраїнуРосія

Трамп пригрозив Путіну санкціями і митами, закликаючи до переговорів з Україною

Кустова Анастасія Кустова Анастасія 07.03.2025
Попередня Наступна
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Підписатися на

© 2016-2022 – Дизайн “Голос-інфо”
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за умови посилання, для інтернет-видань – гіперпосилання на “Голос-інфо”.
Редакція не впливає на авторів та їх матеріали і не несе відповідальності за думку, яку вони висловлюють.

Removed from reading list

Undo
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?