Українські параолімпійці своїми перемогами довели, що людині підвладне все, – головне не здаватися й вірити у свої сили та можливості.
В цій невеличкій статті ми наведемо деякі приклади того, на що здібна людина, позбавлена деяких частин тіла.
- Аарон Фотерінгем
Аарон був прикутий до візка з 8-ми років. Але його брат, який виробляв дива на своєму байку надихнув хлопця на те, аби й він зміг чимось здивувати людей і повірити в свої можливості. І він почав удосконалювати свій інвалідний візок, аби встановити декілька рекордів, які не під силу навіть обдарованим і повністю здоровим людям і професійним байкерам. Так один з його рекордів – подвійне сальто на візку.
- Евеліна Гленні
Евеліна – перкусіоніст-віртуоз. Але, вона втратила слух у 12 років. Але ж дівчина не здалася і втілила свою мрію, виступати на сцені, в життя. Більш того, вона була нагороджена спеціальною відзнакою Британської імперії за свій внесок у музику.
3.Зак Рул
Зак народився без нижніх кінцівок. Згодом йому видалили й коліна разом з кістками. Але він не здавався. Зараз він тренер з крос-фіту і має свій власний рекорд – він може підтягнутися на перекладені понад 50 разів разом зі своїм візком, який важить понад 40 кг.
- Спенсер Вест
Багато хто зі здорових людей не підкорить найвищу гору Африки Кіліманджаро. Але у віці 31 року, Спенсер Вест зробив це, тобто підкорив пік, використовуючи для цього лише м’язи рук.
- Бетані Хамілтон
Бетані втратила ліву кінцівку у сутичці з білою акулою. Коли вона потрапила до лікарні, то лікарі констатували в неї гемороїдальний шок та втрату 60% крові. Але дівчина не здалася, вона не хотіла кидати улюблене захоплення серфінгом, і майже за півтора місяця знову встала на дошку. Зараз Бетані – тренер з цього виду спорту.