Американська Microsoft знову стала найдорожчою публічною компанією у світі після падіння вартості акцій Apple за останні чоти дні.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNBC.
Microsoft знову стала найдорожчою публічною компанією у світі після того, як акції Apple впали на 23% за останні чотири торгові сесії.
Після того, як у США у вівторок увечері закрилися торги на фондових ринках, вартість Microsoft становила 2,64 трильйона доларів, тоді як Apple – 2,59 трильйона доларів США.
Зазначається, що Microsoft стала найдорожчою у світі серед публічних компаній на початку 2024 року, але незабаром Apple повернула собі цей «титул».
І Apple, і Microsoft, а також виробник мікросхем Nvidia раніше оцінювалися в понад 3 трильйони доларів до недавнього розпродажу акцій на тлі запровадження мит президентом США Дональдом Трампом проти інших країн.
Як повідомляв Укрінформ, 8 квітня Трамп припустив, що США незабаром оголосять «дуже великі мита на фармацевтичну продукцію», а пізніше запровадив додаткові 50% мит проти Китаю, що потенційно збільшить рівень митних зборів із КНР до 104%.
Очікується, що деякі країни, проти яких спрямовані тарифи, дадуть дзеркальну відповідь Сполученим Штатам. Зокрема, Канада у вівторок підтвердила плани запровадити 25-відсоткові тарифи на автомобілі американського виробництва.