Міносвіти не підтримує скасування надбавок для вчителів

Освітяни запланували протест біля Верховної Ради проти правок до закону “Про загальну середню освіту”, які запропонували в партії “Голос”.

Про це повідомляє офіційний сайт МОН.

Про свою незгоду з правками заявила міністерка освіти Ганна Новосад, під час робочого візиту до Маріуполя.

“Я б хотіла звернутися до наших освітян і запевнити, що Міністерство категорично не підтримуватиме таких новацій”, – пояснила Новосад.

За її словами, правка про впровадження 40-годинного робочого дня і зменшення премій та надбавок є погано відпрацьованою. Проте зміни в цьому напрямі повинні відбутись.

Ганна Новосад розповіла, що серйозно ставиться до протестів освітян. Саме тому одразу два заступники міністра освіти сьогодні вийдуть до протестувальників, а саме Єгор Стадний та Любомир Мандзій.