На трасі Київ-Чоп сталася ДТП, є жертва

Аварія сталася на ділянці траси у Львівській області

У Сколівському районі Львівської області на трасі Київ-Чоп сталася дорожньо-транспортна пригода (ДТП), в результаті якої загинув пішохід. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Toyota, 48-річна мешканка Закарпаття, збила пішохода, 49-річного місцевого жителя. Від отриманих травм чоловік помер на місці аварії.

“Поліцейські встановлюють обставини ДТП, відкрито кримінальне провадження за ч. ст 2.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України”, – йдеться в повідомленні.

Санкція цієї статті передбачає покарання ув’язнення на термін від 3 до 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.