Радіостанції в Австралії, Канаді та Новій Зеландії відмовилися від відтворення музики Майкла Джексона на тлі нових свідчень проти нього щодо сексуального насильства над дітьми, повідомляє AFP.
Радіостанції посилаються на шквал посилення негативної громадської думки про покійного виконавця після документального фільму, а також небажання слухачів сприймати його музику.
Мова йде про американський документальний фільм “Leaving Neverland” (Залишаючи Неверленд), в якому знялися дві людини, які стверджували, що Джексон сексуально ґвалтував їх, коли їм було 10 і 7 років.
Документальний фільм ще не транслювався в Австралії, але велика австралійська радіомережа АРН заявила, що стежить за настроями слухачів у країнах, де фільм вже доступний.
У Новій Зеландії пісні зірки тепер також майже повністю відсутні в ефірах, після того як їх скасували дві найбільші радіомережі країни – MediaWorks і NZME.
“Ми не вирішуємо, чи винен Майкл Джексон у педофілії, але ми переконуємося, що наші радіостанції мають грати музику, яку люди хочуть почути”, – заявив представник MediaWorks Леон Уратт.
Раніше ланцюжок з десятків канадських радіостанцій заявив, що вони не будуть крутити такі хіти Джексона, як “Billie Jean” та “Bad” на даний момент.
Як повідомляє CNN, у Великобританії демонтували скульптуру Майкла Джексона біля Національного музею футболу також через новий документальний фільм. Рішення прийняла адміністрація музею. Про те, чи повернуть статую на місце, – не повідомляється.
Скульптура висотою в 2 метри була замовлена власником футбольного клубу “Фулхем” Аль-Файєдом в 2011 році і була встановлена на стадіоні Craven Cottage.
В 2013 році клуб був проданий бізнесменові з Пакистану, який передав статую музею, де вона перебувала з 2014 року.
Як повідомляли Українські Новини, оприлюднені рідкісні кадри допиту легендарного Майкла Джексона по справі про педофілію.
В 2018 Майкл Джексон 6-й рік поспіль очолив рейтинг найбагатших померлих зірок за версією Forbes.
У 2013 році американський хореограф Майкла Джексона звинуватив у педофілії