У Києві двох руферів патрульні знімали з баштового крану

У Дніпровському районі Києва двоє хлопців вибралися на верхівку баштового крана, яка знаходиться на висоті в 30 поверхів. Спуститися на землю їх змусили поліцейські.

Про це повідомляє «Информатор».

двоє руферів-початківців вирішили підкорити кран на бульварі Ярослава Гашека, 24. Їх помітив охоронець території будівництва і звернувся до поліцейських. Тоді молоді люди вже перебували на вершині конструкції.

Перші прохання спуститися вниз руфери проігнорували, патрульні вирішили викликати на місце рятувальників. Коли один з поліцейських почав підніматися нагору, хлопці вирішили спуститися самі.

Правоохоронці перевірили у екстремалів документи, обидва виявилися повнолітніми. За їх словами, на кран вони забралися, щоб зняти гарне відео. З юнаками провели виховну бесіду.