В результаті пожежі загинули дев’ять осіб
В Одеській області у неділю, 18 серпня, оголосили днем жалоби за загиблими в результаті пожежі в готелі “Токіо Стар”. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Одеської обласної державної адміністрації.
Як повідомляється, у зв’язку з трагедією, яка сталася сьогодні, 17 серпня, буде оголошено жалобу за загиблими.
“У зв’язку з трагедією, яка сталася в місті Одеса 17 серпня 2019 року і призвела до загибелі людей, оголосити 18 серпня 2019 року в області днем жалоби за загиблими“, – йдеться в розпорядженні в. о. голови Одеської ОДА Світлани Шапталовой.
Органам державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій доручено приспустити Державний прапор України.


Нагадаємо, вночі проти 17 серпня в готелі «Токіо Стар» в Одесі сталася пожежа, в якій загинули вісім людей, десятьох госпіталізували.
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення протипожежної безпеки.