Зеленський сподівається на конструктивний діалог з новим президентом Польщі

Президент України Володимир Зеленський привітав Кароля Навроцького зі вступом на посаду президента Польщі, і сподівається на конструктивний діалог задля спільних інтересів країн.

“Вітаю Кароля Навроцького зі вступом на посаду президента Республіки Польща. Бажаю успіхів у реалізації волі та прагнень польського народу. Сподіваюся на конструктивний і прямий діалог задля спільних інтересів наших країн. Україна залишається відданою добросусідським відносинам і взаємовигідній співпраці, спрямованим на зміцнення нашого партнерства та протидію спільним загрозам”, – написав Зеленський у соцмережі Х у середу, передає “Інтерфакс-Україна”.

Він подякував Польщі за її незмінну підтримку. “Україна та Польща можуть іти шляхом свободи й безпеки лише разом, а також разом з іншими вільними європейськими народами”, – додав Зеленський.

Окрім того, він подякував Анджею Дуді за лідерство, особисту відданість і непохитну підтримку України в найтяжчі часи.

“З перших хвилин повномасштабної війни ми відчували, що Польщі не байдуже, і постійно працювали разом заради захисту нашої незалежності – а отже, і польської незалежності”, – написав глава Української держави.